CWG směnárka - Bonusová CWG
                                                        

BONUSOVÁ CWG DOČASNĚ POZASTAVENA

Jak dostanu bonusová CWG?

                             

1. možnost:

Bonusová CWG z našich kešek se stále ztrácela a málokdo se k nim dostal, proto byla provedena malá změna. Kdo bude toto bonusevé CWG chtít ve své sbírce mít, stačí když zašle 10 ks pokud to jen bude možné různých CWG (po předchozí domluvě nemusí vždy být podmínkou) na adresu kterou obdržíte na níže uvedeném kontaktu. Poté mu zašlu jím vybrané bonusobé CWG a dalších 9 ks CWG dle vlastního výběru z aktualní nabídky naší CWG směnárny. Ve směnárně může být vždy maximálně 5 ks od jedné verze CWG. Pokud budete chtít 2 ks bonusových CWG budete muset zaslat 20 ks CWG a poté vám zašlu 2 ks bonusových CWG dle vašeho výběru a dalších 18 ks CWG, opět dle vlastního výběru z aktualní nabídky naší CWG směnárny.

2. možnost:

Zašlete 10 ks vašich CWG a já vám za to zašlu 7 ks našich CWG a 3 ks bonusových CWG dle vašeho výběru
Pozor tato možnost lze zopakovat, jen pokud nebude vaše CWG ve směnárně nebo po předchozí domluvě

Pokud Vaše CWG ve směnárně ještě nebylo je možno zaslat stejných 10 až 30 ks (po předchozí domluvě i více Vašich CWG)

Kdo s tímto způspobem výměny nesouhlasí, tomu se velice omlouvám a stačí když tyto stránky opustí, protože ho zde žádné štěstí nečeká. Případné připomínky uvítáme v profilu na SvětGC.cz nebo na e-mailu (ty podle nás opravdu hloupé a vulgární připomínky budu rovnou mazat).

Pro urychlení komunikace prosím použijte zprávy na SvětGC.cz nebo e-mailovou adresu: kohoutaci(zavináč)volny.cz a jako předmět uveďtě: CWG směnárna                             

                                                        


free counters